8 C
Skopje
сабота, октомври 20, 2018
дома Блог Страница 7

** Дупница **

Дупница 24.05-27.05.2018 Програма: 1.ден (28.04.2018): Поаѓање за Дупница во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Патување кон Дупница со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Дупница. Сместување во хотел. Слободно време за прошетка низ градот или користење на СПА услугите во хотелот.Ноќевање. 2.ден (29.04.2018): Појадок. По појадокот можност за посета на Сепарева бања. Слободно време за користење на надворешните базенти со топла...

** Aqua blue апартмани – Сончев брег **

Лето 2018 - Сончев брег -   „Aqua blue“ апартманите се наоѓаат во Сончев брег. Собите располагаат со кујна, безжичен интернет, а во поголемиот дел од нив има и тераса. Апартманите исто така располагаат и со помал базент во надворешниот дел.   Апартман - мин 2 возрасни, макс 4 возрасни (2+2 , 3+1) до 20.06 21.6-6.7 7.7-23.8 24.8-5.9 од 6.9 Само сместување Цените се во евра Цена на апартман од ден 40 45 50 45 40 Пакетна...

** Венеција-Милано-Сирмионе **

24-ти мај Венеција - Милано - Сирмионе  23.05.2018 - 27.05.2018 1.ден (23.05.2018) Кочани - Венеција Поаѓање за Венеција од автобуска станица Кочани. Патување преку Србија со попатни паузи за одмор и царински формалности. Ноќно возење. 2.ден (24.05.2018) Венеција Посета на еден од попатните шопинг центри. Пристигнување во Венеција и разглед на градот: Плоштадот и црквата св. Марко, Мостот на воздишките, Дуждевата палата, мостот Риалто, каналот Гранде......

** Драч, Комплекс – хотел „Бесани“ , хотел „Република“**

​Хотел Бесани се наоѓа на 9 км од Драч во туристичката населба Голем, на сама плажа. Собите се 1/2, 1/3 и 1/4, 2/2, АПП  со тв, клима и тераса.       Термини – лето 2018 MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/ 14.09-22.09/  21.09-29.09 Цена ( јуни и септември ):  - HB - 135 евра (8370 денари) - FB...

** Драч, хотел „Балкан“ **

Хотел Балкан се наоѓа на 7 км од Драч во туристичката населба Голем, на 80 метри од плажа. Располага со 1/2,1/3,1/4 соби и  2/2 апартмани со wi-fi,  тв, ресторан, дискотека и бар. Комплексот на хотел Балкан располага со lux студија и апартмани со исхрана во ресторан.       Термини - лето 2018 -MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 -JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 -JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 -AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 -SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/...

Вила „Митос“ – Калитеа

Vila Mythos Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет. Објектот се наоѓа во мирниот дел, на...

Вила „Агапи“ – Полихроно

Vila Agapi Вила Агапи се наоѓа не далеку од центарот на Полихроно и тоа на само 200 метри од прекрасната песочната плажа на Полихроно. Во својот состав вилата располага со 4 студија и 1 апартман. Заедничко на сите соби е тоа што нудат сопствена комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (се плаќа 3 евра од ден), тераса со гарнитура...

Вила „Параскеви“ – Олимпик Бич

Vila Paraskevi Вила Параскеви (поранешна Вила Теодора) се наоѓа на 200 метри од песочната плажа на Олимпик Бич. Објектот е комплетно саниран во 2009тата, а делумно реновиран оваа година. Се состои од 12 трокреветни студија, а секое од нив располага со пространа тераса, комплетно опремена кујна, тоалет и телевизор. Некои од студијата располагаат со клима уред. Користењето на клима уредот...

Хотел „Арити“ – Паралија

Hotel Ariti Хотелот Арити се наоѓа на само 200 метри од песочната плажа на Паралија, наспроти паркот со фонтани и објекти за забава, а во непосредна близина се наоѓа и маркетот ЛИДЛ. Располага со 30 соби, рецепција и кафетерија, во која гостите можат бесплатно да користат безжичен интернет. Собите се опремени со САТ ТВ, клима уред, телефон, како и одделна...

Вила „Joana“ Калитеа

Vila Joana Вила Јоана или поранешно - Студио "Stavros" се наоѓа наспроти хотелот Maya Bay, оддалечени околу 300 метри од прекрасната песочна плажа во Калитеа. Објектот е нова градба и се состои од студија кои располагаат со комплетно опремена кујна, TВ, клима уред (се доплаќа), купатило и пространи тераси за уживање во летните вечери. Вид на соби: - студио двокреветно и трокреветно:...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата