8 C
Skopje
понеделник, јануари 21, 2019
дома Блог Страница 5

Рибарска бања

11-ти октомври * Рибарска бања * Рибарска Бања - опкружена со планински падини, обиколена со букова шума, домашна органска храна, чист воздух, модерен Spa & Wellness центар кој на посетителите им нуди одмор и релаксација во сауна, солена соба, џакузи, фитнес сала, турски амам. Термин: 11.10 - 14.10.2018   Цена на аранжманот: Вила „Di Lusso“  - За уплата до 1 октомври : 5990 денари - Редовна цена...

Хотел „Арабела“

ЛЕТО 2018 - СОНЧЕВ БРЕГ  Хотел „Арабела“   Цена: 185 евра ( 11.470 денари )   Во цената на аранжманот е вклучено: 7 ноќевања со вклучени појадок, ручек и вечера Превоз Организација и водство на патувањето Во цената на аранжманот не е вклучено: Патничко осигурување     Контакт: 033-270-765 / 070-336-307    

** Драч, Албанија **

24-ти мај *Драч, Албанија* 23.05.2018-27.05.2018 1 ден. Поаѓање од автобуска станица Кочани,патување кон Драч со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во утринските часови. 2 ден.  Ручек. Факултативна посета на Драч. Вечера. Ноќевање. 3 ден. Појадок. Факултативна посета на Тирана. Ручек. Вечера. Ноќевање. 4  ден.Појадок.Ручек.Вечера.Ноќевање 5 ден. Појадок. Слободно попладне. Поаѓање кон Кочани во 19:00 часот. 6 ден. Пристигнување во утринските часови.   Цена на аранжманот: 70 евра (4340 денари) Во...

**Сончев брег за млади (до 20 години)**

Бугарија лето 2018 Сончев брег- хотел „Arabela“ или „Club Star“       Цена на аранжманот: 165 евра (10 230 денари) Термини:   28.07-05.08.2018 / 04.08-12.08.2018   Во цената на аранжманот е вклучено: -7 комплет пансиони(појадок,ручек,вечера) -превоз    

** Неа Плагиа **

Лето 2018 *Неа Плагиа*   Вила Јани се наоѓа на 100м од плажа. Располага со 3 апартмани со една спална соба со единечни кревети и дневна како и целосно опремена кујна. Опремени се со клима, безжичен интернет и телевизор. Во нив може да се сместат 4-5 лица.   Дата Вила Јани (цените се во евра) 29.04-06.05  71 06.05-13.05  71 13.05-20.05  71 20.05-27.05  71 27.05-03.06  93 03.06-10.06  165 10.06-17.06  208 17.06-24.06  269 24.06-01.07  331 01.07-08.07  346 08.07-15.07  377 15.07-22.07  377 22.07-29.07  377 29.07-05.08  377 05.08-12.08  377 12.08-19.08  377 19.08-26.08  331 26.08-02.09  308 02.09-09.09  207 09.09-16.09  165 16.09-23.09  93 23.09-30.09  93  

** Неа Флогита **

Лето 2018 * Неа Флогита * Неа Флогита е препознатлива по нејзината долга и песочна плажа, убаво уреденото шеталиште, како и богатото зеленило покрај кое се поставени повеќе фонтани, паркови, ресторани, кафетерии, пицерии. Апартман Нико и студија Нико 1 и Нико 2 -Апартманот Нико се наоѓа во близина на центарот, на 100м од плажата , и 50м од маркет. Располага со 2 спални...

Дионисиоу 2018

Лето 2018 Дионисиоу Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита.   Студиата Мина 1, Мина 2 и Мина 3 се наоѓаат на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располагаат со брачен кревет и тросед, целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор. ...

** Драч, Комплекс – хотел „Бесани“ , хотел „Република“**

​Хотел Бесани се наоѓа на 9 км од Драч во туристичката населба Голем, на сама плажа. Собите се 1/2, 1/3 и 1/4, 2/2, АПП  со тв, клима и тераса.       Термини – лето 2018 MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/ 14.09-22.09/  21.09-29.09 Цена ( јуни и септември ):  - HB - 135 евра (8370 денари) - FB...

Вила „Митос“ – Калитеа

Vila Mythos Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет. Објектот се наоѓа во мирниот дел, на...

Вила „Агапи“ – Полихроно

Vila Agapi Вила Агапи се наоѓа не далеку од центарот на Полихроно и тоа на само 200 метри од прекрасната песочната плажа на Полихроно. Во својот состав вилата располага со 4 студија и 1 апартман. Заедничко на сите соби е тоа што нудат сопствена комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (се плаќа 3 евра од ден), тераса со гарнитура...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Сараево

Нови Сад и Белград

Рибарска бања

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата