8 C
Skopje
среда, декември 19, 2018
дома Блог Страница 4

Palazzo 1 & 2

ЛЕТО 2018 - СОНЧЕВ БРЕГ * PALAZZO 1 & 2 *     Palazzo 1 & 2     3*** All inclusive € € € € € Едноспален апартман (2-4 возрасни) до 15.06 16.06-05.07 06.07-23.08 24.08-05.09 06.09-30.09 Цена за ден од лице: 20 25 29 25 20 Трет возрасен во апартман: 16 20 23 20 16 Четврт возрасен во апартман: 11 13.5 15.5 13.5 11 Прво дете(2-11) со двајца возрасни: 11 13.5 15.5 13.5 11 Второ дете (2-11) со двајца возрасни: 0 0 0 0 0 Прво дете (2-11) со тројца возрасни: 0 0 0 0 0 Минимум престој: 5 5 7 5 5   Попусти: Дете 0-2 години - Гратис Прво дете 2-11,99 години - 50% Второ дете 2-11,99...

** Драч, Албанија **

24-ти мај *Драч, Албанија* 23.05.2018-27.05.2018 1 ден. Поаѓање од автобуска станица Кочани,патување кон Драч со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во утринските часови. 2 ден.  Ручек. Факултативна посета на Драч. Вечера. Ноќевање. 3 ден. Појадок. Факултативна посета на Тирана. Ручек. Вечера. Ноќевање. 4  ден.Појадок.Ручек.Вечера.Ноќевање 5 ден. Појадок. Слободно попладне. Поаѓање кон Кочани во 19:00 часот. 6 ден. Пристигнување во утринските часови.   Цена на аранжманот: 70 евра (4340 денари) Во...

**Сончев брег за млади (до 20 години)**

Бугарија лето 2018 Сончев брег- хотел „Arabela“ или „Club Star“       Цена на аранжманот: 165 евра (10 230 денари) Термини:   28.07-05.08.2018 / 04.08-12.08.2018   Во цената на аранжманот е вклучено: -7 комплет пансиони(појадок,ручек,вечера) -превоз    

** Неа Плагиа **

Лето 2018 *Неа Плагиа*   Вила Јани се наоѓа на 100м од плажа. Располага со 3 апартмани со една спална соба со единечни кревети и дневна како и целосно опремена кујна. Опремени се со клима, безжичен интернет и телевизор. Во нив може да се сместат 4-5 лица.   Дата Вила Јани (цените се во евра) 29.04-06.05  71 06.05-13.05  71 13.05-20.05  71 20.05-27.05  71 27.05-03.06  93 03.06-10.06  165 10.06-17.06  208 17.06-24.06  269 24.06-01.07  331 01.07-08.07  346 08.07-15.07  377 15.07-22.07  377 22.07-29.07  377 29.07-05.08  377 05.08-12.08  377 12.08-19.08  377 19.08-26.08  331 26.08-02.09  308 02.09-09.09  207 09.09-16.09  165 16.09-23.09  93 23.09-30.09  93  

** Неа Флогита **

Лето 2018 * Неа Флогита * Неа Флогита е препознатлива по нејзината долга и песочна плажа, убаво уреденото шеталиште, како и богатото зеленило покрај кое се поставени повеќе фонтани, паркови, ресторани, кафетерии, пицерии. Апартман Нико и студија Нико 1 и Нико 2 -Апартманот Нико се наоѓа во близина на центарот, на 100м од плажата , и 50м од маркет. Располага со 2 спални...

Дионисиоу 2018

Лето 2018 Дионисиоу Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита.   Студиата Мина 1, Мина 2 и Мина 3 се наоѓаат на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располагаат со брачен кревет и тросед, целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор. ...

** Aqua blue апартмани – Сончев брег **

Лето 2018 - Сончев брег -   „Aqua blue“ апартманите се наоѓаат во Сончев брег. Собите располагаат со кујна, безжичен интернет, а во поголемиот дел од нив има и тераса. Апартманите исто така располагаат и со помал базент во надворешниот дел.   Апартман - мин 2 возрасни, макс 4 возрасни (2+2 , 3+1) до 20.06 21.6-6.7 7.7-23.8 24.8-5.9 од 6.9 Само сместување Цените се во евра Цена на апартман од ден 40 45 50 45 40 Пакетна...

** Драч, Комплекс – хотел „Бесани“ , хотел „Република“**

​Хотел Бесани се наоѓа на 9 км од Драч во туристичката населба Голем, на сама плажа. Собите се 1/2, 1/3 и 1/4, 2/2, АПП  со тв, клима и тераса.       Термини – лето 2018 MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/ 14.09-22.09/  21.09-29.09 Цена ( јуни и септември ):  - HB - 135 евра (8370 денари) - FB...

** Драч, хотел „Балкан“ **

Хотел Балкан се наоѓа на 7 км од Драч во туристичката населба Голем, на 80 метри од плажа. Располага со 1/2,1/3,1/4 соби и  2/2 апартмани со wi-fi,  тв, ресторан, дискотека и бар. Комплексот на хотел Балкан располага со lux студија и апартмани со исхрана во ресторан.       Термини - лето 2018 -MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 -JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 -JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 -AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 -SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/...

Вила „Митос“ – Калитеа

Vila Mythos Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет. Објектот се наоѓа во мирниот дел, на...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Трикала и Метеори

Last minute – Dionisiu – Leto 2019

Last minute – Nea Plagia

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата