8 C
Skopje
сабота, септември 22, 2018
дома Блог Страница 4

Хотел Sariyaz

Хотел Sariyaz Хотелот се наоѓа во центарот на Бодрум, на 2 км од плажа. Хотелот има надворешен базен, бар на базен, wi-fi. Хотелот располага со 31 соба. Секоја опремена со мини бар, ТВ, клима, Wi-fi.   Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 190€ 11.07-21.07 340€ 20.08-30.08 340€ 06.06-16.06 200€ 16.07-26-07 340€ 25.08-04.09 300€ 11.06-21.06 200€ 21.07-31.07 340€ 30.08-09.09 250€ 16.06-26.06 200€ 26.07-05.08 340€ 04.09-14.09 250€ 21.06-01.07 200€ 31.07-10.08 340€ 09.09-19.09 250€ 26.06-06.07 260€ 05.08-15.08 340€ 14.09-24.09 240€ 01.07-11.07 312€ 10.08-20.08 340€ 19.09-29.09 210€ 06.07-16.07 340€ 15.08-25.08 340€ 23.09-04.10 210€   Во цената е вклучено: 10 ноќевања на база на појадок и превоз. Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60...

Хотел Nagi Beach

ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018 Хотел Nagi Beach ( http://www.nagibeachbodrum.com/home.html ) Хотелот се наоѓа на сама плажа на 4 км од Бодрум. Располага со 75 соби. Хотелот поседува приватна плажа, надворешен базен, два ресторани. Секоја соба има посебна бања, фен, Wi-fi, Тв.   Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 450€ 11.07-21.07 530€ 20.08-30.08 530€ 06.06-16.06 466€ 16.07-26-07 530€ 25.08-04.09 506€ 11.06-21.06 482€ 21.07-31.07 530€ 30.08-09.09 466€ 16.06-26.06 490€ 26.07-05.08 530€ 04.09-14.09 450€ 21.06-01.07 495€ 31.07-10.08 530€ 09.09-19.09 440€ 26.06-06.07 510€ 05.08-15.08 530€ 14.09-24.09 420€ 01.07-11.07 530€ 10.08-20.08 530€ 19.09-29.09 400€ 06.07-16.07 530€ 15.08-25.08 530€ 23.09-04.10 400€ Во цената е вклучено: 10 ноќевања на база на пп (појадок и вечера) и превоз. Дете од 0 до...

**Хотел Safir**

Хотел Safir Хотелот се наоѓа на 8 км од центарот на Бодрум. Хотелот има 40 соби. Секоја од собите има ТВ, сопствена бања, мини бар, wi-fi.   Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 280€ 11.07-21.07 360€ 20.08-30.08 280€ 06.06-16.06 280€ 16.07-26-07 360€ 25.08-04.09 280€ 11.06-21.06 280€ 21.07-31.07 360€ 30.08-09.09 280€ 16.06-26.06 280€ 26.07-05.08 360€ 04.09-14.09 280€ 21.06-01.07 280€ 31.07-10.08 360€ 09.09-19.09 255€ 26.06-06.07 336€ 05.08-15.08 360€ 14.09-24.09 255€ 01.07-11.07 360€ 10.08-20.08 360€ 19.09-29.09 255€ 06.07-16.07 360€ 15.08-25.08 336€ 23.09-04.10 250€   Во цената е вклучено: 10 ноќевања на база на појадок и превоз. Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст Во...

Хотел Sun & Sea Beach

TУРЦИЈА 2018 Хотел Sun & Sea Beach ( http://www.sunandseabeach.com/ ) Хотелот се наоѓа на 18 км од центарот на Бодрум. Секоја од собите располага со клима, тв. Хотелот поседува паркинг,24 часа рецепција, отворен базен со игралиште за пинг понг, пикадо. ермини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 332€ 11.07-21.07 510€ 20.08-30.08 510€ 06.06-16.06 356€ 16.07-26-07 510€ 25.08-04.09 470€ 11.06-21.06 390€ 21.07-31.07 510€ 30.08-09.09 470€ 16.06-26.06 416€ 26.07-05.08 510€ 04.09-14.09 470€ 21.06-01.07 461€ 31.07-10.08 510€ 09.09-19.09 443€ 26.06-06.07 470€ 05.08-15.08 510€ 14.09-24.09 380€ 01.07-11.07 478€ 10.08-20.08 510€ 19.09-29.09 380€ 06.07-16.07 495€ 15.08-25.08 510€ 23.09-04.10 360€   Во цената е вклучено: 10 ноќевања на база се вклучено и превоз. Дете од 0 до 5,99 години само превоз...

Sea Garden Hotel 3*

ЕГИПЕТ - ЛЕТО 2018     Sea Garden Hotel 3* Локација: Еден од подобрте хотели во својата категорија, сместен во самиот центар на Секале на 100м од песочна плажа, сместен во прекрасна градина. Најпознатите барови и ресторани се наоѓаат во самата близина на хотелот. Од аеродромот на Хургата е оддалечен 7км. Соби: Има 94 соби, секоја со бања, фен, САТ ТВ, мини фрижидер, телефон, клима уред,...

Bella Vista 3*, Hurghada

ЕГИПЕТ - ЛЕТО 2018   Bella Vista 3*, Hurghada Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Хургада, на своја, сопствена плажа, на само 6км. од Аеродромот и е комплетно реновирен 2006год. Соби : Изграден е во форма на потковица, така што сите 250 соби имаат поглед на море или на базен. Сите соби имаат купатило ( туш/ВЦ ), фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, сеф,...

Grand Plaza Resort 4*, Memsha

ЕГИПЕТ ЛЕТО 2018 Grand Plaza Resort 4*, Memsha Локација: Овој хотелски комплекс е изграден 2008год. и се наоѓа наспроти хотелот Grand Plaza од кој го дели улица а гостите на овој хотел ја користат неговата песочна плажа. Растојанието од Сакала е 5км. Соби: Хотелот има 199 соби, сите со купатило (туш/ВЦ)фен, САТ ТВ, телефон, клима, интернет,   балкон. Содржини: Во склоп на хотелот има главен ресторан...

Regina Swiss Inn Resort 4*

ЕГИПЕТ ЛЕТО 2018     Regina Swiss Inn Resort 4* Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Sakalа, на песочна плажа, одалечен околу 7 км од аеродормот. Хотелот е комплетно реновиран во 2013 година. Соби: Вкупно има 420 с оби и студиа.Секоја соба има купатило (туш/wc), фен,, SAT TV, телефон, мини бар, клима, балкон или тераса. Содржина: Хотелот има главен и италијански a la carte, 3 бара (во...

Albatros Palace Resort 5*

ЕГИПЕТ ЛЕТО 2018 Albatros Palace Resort 5* Локација: Хотелот е одалечен 10 км од центарот на Хургада и 8 км од аеродромот, сметстен покрај прекрасна приватна песочна плажа. Соби: Хотелот располага со 621 соба секоја опремена со сопствено купатило, фен, мини бар, клима, SAT TV, балкон или тераса. Содржина: Хотелот располага со 7 најразлични ресторани (медитерански, италијански, марокански, германски, азиски, мексикански и Splash snacks ресторан) како...

Palm Royale Soma Bay 5*

ЕГИПЕТ ЛЕТО 2018   Palm Royale Soma Bay 5* Локација: Хотелскиот комплекс кој зафаќа површина од 70.000 квадратни метри опкружен со 2300 раскошни палми е одалечен 45 км од Хургада и 40 км од аеродромот во Хургада.  Хотелот има своја сопствена песочна плажа која е 1.2 километри долга. Соби: Хотелот располага со 445 соби и апартмани. Сите соби се опремени со клима, SAT TV, телефон,...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата