8 C
Skopje
понеделник, април 23, 2018
дома Блог Страница 3

**Бангкок**

Бангкок + Патаја 04. Апр –16. Апр / 13 дена, 10 ноќи     1. ден/ 04 апр. СКОПЈЕ – ДОХА – БАНГКОК        Полетување од Скопскиот аеродром кон Доха во 12:15ч, со Qatar Airways. Лет од Доха за Бангкок со оброци во авионот. 02. ден/ 05 апр. БАНГКОК            Слетување во Бангкок во утринските  часови (окулу 7ч локално време). По извршување на пасошките и царински формалности, трансфер до хотелот  Furama Silom...

** Бали **

Екскурзија Бали 01.04 - 13.04.2018   Програма на патување: 1.ден (01.04) СКОПЈЕ – ДОХА   Состанок на групата на аеродромот Александар Велики, два часа пред лет, полетување за Доха во 12:15 часот со Qatar Airways. 2.ден (02.04) ДОХА – ДЕНПАСАР       Полетување од Доха кон Бали. Пристигнување во Денпасар (Бали) во 17: 20 часот. По завршување на пасошка и царнска контрола се упатуваме кон нашиот хотел на Бали....

** Неа Плагиа **

Лето 2018 *Неа Плагиа*   Вила Јани се наоѓа на 100м од плажа. Располага со 3 апартмани со една спална соба со единечни кревети и дневна како и целосно опремена кујна. Опремени се со клима, безжичен интернет и телевизор. Во нив може да се сместат 4-5 лица.   Дата Вила Јани (цените се во евра) 29.04-06.05  71 06.05-13.05  71 13.05-20.05  71 20.05-27.05  71 27.05-03.06  93 03.06-10.06  165 10.06-17.06  208 17.06-24.06  269 24.06-01.07  331 01.07-08.07  346 08.07-15.07  377 15.07-22.07  377 22.07-29.07  377 29.07-05.08  377 05.08-12.08  377 12.08-19.08  377 19.08-26.08  331 26.08-02.09  308 02.09-09.09  207 09.09-16.09  165 16.09-23.09  93 23.09-30.09  93  

** Неа Флогита **

Лето 2018 * Неа Флогита * Неа Флогита е препознатлива по нејзината долга и песочна плажа, убаво уреденото шеталиште, како и богатото зеленило покрај кое се поставени повеќе фонтани, паркови, ресторани, кафетерии, пицерии. Апартман Нико и студија Нико 1 и Нико 2 -Апартманот Нико се наоѓа во близина на центарот, на 100м од плажата , и 50м од маркет. Располага со 2 спални...

Дионисиоу 2018

Лето 2018 Дионисиоу Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита.   Студиата Мина 1, Мина 2 и Мина 3 се наоѓаат на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располагаат со брачен кревет и тросед, целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор. ...

** Dionisiou i Nea Flogita **

Апартмани во Дионисиоу и Неа Флогита 28.04-01.05.2018/24.05-27.05.2018     Дионисиоу е вистински рај со златни песочни плажи, мало мирно место за вистински одмор. Се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита. Студио Мина во Дионисиоу се наоѓа на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располага со целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор. Неа Флогита е препознатлива по долга песочна...

** Дупница **

Дупница 28.04.2018-01.05.2018 / 24.05-27.05.2018 Програма: 1.ден (28.04.2018): Поаѓање за Дупница во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Патување кон Дупница со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Дупница. Сместување во хотел. Слободно време за прошетка низ градот или користење на СПА услугите во хотелот.Ноќевање. 2.ден (29.04.2018): Појадок. По појадокот можност за посета на Сепарева бања. Слободно време за користење на надворешните базенти...

** Aqua blue апартмани – Сончев брег **

Лето 2018 - Сончев брег -   „Aqua blue“ апартманите се наоѓаат во Сончев брег. Собите располагаат со кујна, безжичен интернет, а во поголемиот дел од нив има и тераса. Апартманите исто така располагаат и со помал базент во надворешниот дел.   Апартман - мин 2 возрасни, макс 4 возрасни (2+2 , 3+1) до 20.06 21.6-6.7 7.7-23.8 24.8-5.9 од 6.9 Само сместување Цените се во евра Цена на апартман од ден 40.00 50.00 60.00 50.00 40.00   За...

** Венеција-Милано-Сирмионе **

1ви мај Венеција - Милано - Сирмионе 27.04.2018 - 01.05.2018 / 23.05.2018 - 27.05.2018 1.ден (27.04.2018) Кочани - Венеција Поаѓање за Венеција од автобуска станица Кочани. Патување преку Србија со попатни паузи за одмор и царински формалности. Ноќно возење. 2.ден (28.04.2018) Венеција Посета на еден од попатните шопинг центри. Пристигнување во Венеција и разглед на градот: Плоштадот и црквата св. Марко, Мостот на воздишките, Дуждевата палата,...

** Драч, хотел „Бесани“ **

​Хотел Бесани се наоѓа на 9 км од Драч во туристичката населба Голем, на сама плажа. Собите се 1/2, 1/3 и 1/4, 2/2, АПП  со тв, клима и тераса.       Термини – лето 2018 MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06 JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06 JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08 AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09 SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/ 14.09-22.09/  21.09-29.09 Цена ( јуни и септември ):  - HB - 135 евра (8370 денари) - FB...

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата

Најнови Понуди

Sea Garden Hotel 3*

Bella Vista 3*, Hurghada

Grand Plaza Resort 4*, Memsha

Понуда по случаен избор