8 C
Skopje
среда, февруари 20, 2019
дома Блог Страница 2

Благоевград

8-ми март Благоевград 02.03-03.03.2019 / 09.03-10.03.2019 / 16.03-17.03.2019     Ден.1  Поаѓање од автобуска станица – Кочани во 06:00 часот. Тргнување кон Благоевград со попатнa посета на Рилски манастир. Пристигнување во Благоевград.Сместување во хотел. Слободно време за индивидуални активности. Ноќевање Ден.2  Појадок. По појадокот напуштање на хотелот. Поаѓање кон Македонија со попатна посета на Лидл и Метро. Пристигнување во вечерните часови.     Цена на аранжманот: 1350 денари (Можност за плаќање...

Вила „Фулис“- Полихроно

Лето 2018 Вила „Фулис“ - Полихроно -7% попуст за упати до 09.02.2019        Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на неколку чекори од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани со дополнително легло, Трикреветните апартмани се наоѓаат на први и втори спрат, Сите апартмани се опремени со кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима  и  имаат страничен поглед на море. ЦЕНОВНИК   ЦЕНИТЕ...

Сараево

    8-ми март Сараево     1 ден 07.03.2019 (четврток) Кочани - Сараево Поаѓање од автобуска станица- Кочани . Се патува преку Србија со попатни паузи за одмор и царински формалности. 2 ден 08.03.2019 (петок) Сараево Пристигнување во Сараево кој поради својата долга и богата историја на верска и културна разновидност е познат и како „Ерусалим на Европа“. До крајот на XX век, градот бил единствениот голем...

Нови Сад и Белград

    8-ми март НОВИ САД И БЕЛГРАД 08.03.2019 Прв ден. Поаѓање за Нови Сад од автобуска станица Кочани со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Нови Сад во утринските  часови. Посета на ПЕТРОВАРАДИНСКАТА ТВРДИНА. Рагледување на : капиите и шанците, Парадното плато со Топовњачата, Лудвиговиот бастион со саат кулата, Платото на Марија Терезија со уметничките атељеа... Преку Каштел капијата  се...

Рибарска бања

🌹 8-ми март -Рибарска бања🌹 🕛 Термин: 08.03-10.03.2019 🔹Цена на аранжманот: 3590 денари (За уплата до 10.02.2019) 🔹 Редовна цена: 3990 денари (Можност за плаќање на рати) Во цената на аранжманот е вклучено: -2 ноќевања со појадок и вечера во вила „Рибарски конаци“  http://www.ribarskikonaci.com/ -Автобуски превоз на дадената релација - Организација и водство на патувањето   Во цената на аранжманот не е вклучено: -Патничко осигурување                    

Хотел „Св.Елена“ – Сончев Брег

Лето 2019 –Сончев Брег Хотел „Св.Елена“ Комплексот „Св. Елена“ се наоѓа во Сончев Брег, Бугарија. Се наоѓа на 6 минути пешачење од шеталиштето и забавните објекти, а од плажата е оддалечен околу 400 метри. Апартманите и студијата располагаат со тераси (кои гледаат или во градината или во базенот), клима уред, кујни, фрижидери, телевизори , кабелска телевизија. Комплексот располага со базен за...

Апартмани „Лара“ – Чањ (за млади)

  Лето 2019 – Чањ, Црна Гора Студио – апартмани Лара Цени за групи (млади) Возраст   Услуга 01.06- 22.06 22.06- 29.06 29.06- 06.07 06.07- 13.07 13.07-  20.07 20.07-  27.07 27.07-  03.08 03.08-  10.08 До 15 год. ПА 162.5€ 201 € 204 € 208 € 208 € 208 € 208 € 208 € Над 15 год. ПА 176.5€ 208 € 223 € 229 € 229 € 229 € 229 € 229 € Цените се по лице за 7 ноќевања на база полн пансион и превоз (1€ = 62 денари)   Само превоз: 40 евра повратен билет/ 25 евра во еден правец (деца од 0-2 години...

Апартмани „Лара С“ – Добра Вода, Бар

  Лето 2019 – Добра вода - Бар, Црна Гора Студио  Лара-С     Студио- апп. Услуга 01.06- 22.06 22.06 29.06 29.06- 06.07 06.07- 13.07 13.07- 20.07 20.07- 27.07 27.07 03.08 03.08- 10.08 1/2 ПП 166 € 222 € 239,5€ 251.5€ 264 € 264 € 264 € 264 € 1/3, 1/4 ПП 166 € 208 € 218 € 229 € 246,5€ 246,5€ 246,5€ 246,5€ Цените се по лице за 7 ноќевања на база полупансион и превоз (1€ = 62 денари)     Само превоз: 40 евра повратен билет/ 25 евра во еден правец (деца од 0-2 години – бесплатно ; деца до 10 години-50%)   Локација: Атрактивно туристичко место...

Апартман „Соларис“ – Чањ

    Лето 2019 – Чањ, Црна Гора Студио – апартмани Соларис   Студио- апп. Услуга 01.06- 22.06 22.06- 29.06 29.06- 06.07 06.07- 13.07 13.07- 20.07 20.07- 27.07 27.07- 03.08 03.08- 10.08 1/2 ПП 166 € 218,5€ 233,5€ 244.5€ 257 € 257 € 257 € 257 € 1/3, 1/4 ПП 166 € 208 € 213 € 222 € 239,5€ 239,5€ 239,5€ 239,5€ Цените се по лице за 7 ноќевања на база полупансион и превоз (1€ = 62 денари) Студио- апп. Услуга 01.06- 22.06 22.06-29.06 29.06- 06.07 06.07- 13.07 13.07- 20.07 20.07- 27.07 27.07 03.08 03.08- 10.08 1/2 ПA 183,5 € 236 € 251 € 262 € 274,5€ 274,5€ 274,5€ 274,5€ 1/3, 1/4 ПA 183,5€ 225,5€ 230,5€ 239.5€ 257 € 257 € 257 € 257 € Цените се по лице за 7 ноќевања на база полн пансион и превоз (1€ =...

Апартмани „Лара“ – Чањ

  Лето 2019 – Чањ, Црна Гора Студио – апартмани Лара Студио- апп. Услуга 01.06- 22.06 22.06-29.06 29.06-  06.07 06.07-  13.07 13.07-  20.07 20.07-  27.07 27.07-  03.08 03.08-  10.08 1/2 ПП 166 € 222 € 239,5€ 251,5€ 264 € 264 € 264 € 264 € 1/3, 1/4 ПП 166 € 208 € 218 € 229 € 246,5€ 246,5€ 246,5€ 246,5€ Цените се по лице за 7 ноќевања на база полупансион и превоз (1€ = 62 денари)   Студио- апп. Услуга 01.06- 22.06 22.06-29.06 29.06-  06.07 06.07-  13.07 13.07-  20.07 20.07-  27.07 27.07  03.08 03.08-  10.08 1/2 ПA 183.5 € 239,5€ 257 € 269 € 281,5€ 281,5€ 281,5€ 281,5€ 1/3, 1/4 ПA 183.5€ 225,5 € 235,5€ 264,5€ 264 € 264 € 264 € 264 € Цените се по лице за 7 ноќевања на база полн пансион и превоз (1€...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата