8 C
Skopje
понеделник, јуни 18, 2018
дома Блог

Крф – Вила „Bella Grecia“

ЛЕТО 2018 - КРФ Вила „Bella Grecia“     Цените се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз и карта за траект. 3-то лице бесплатно сместување Период 26.05 02.06 11.06 20.06 29.06 08.07 17.07 26.07 04.08 13.08 22.08 31.08 09.09 18.09 ноќевања 7 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 7 1/2 75€* 155€ 175€ 209€ 250€ 265€ 265€ 265€ 265€ 240€ 215€ 175€ 155€ 75€* ВИЛА БЕЛА ГРЕЦИА Вилата е лоцирана во Мoраитика на околу 7 мин од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студија на прв и на вотр спрат. Сите соби имаат балкон, ТВ, клима уред (дополнително се...

Крф – Хотел BANBUS

Лето 2018 - КРФ * Хотел Banbus *   Хотелот “Банбус” – се наоѓа во зелената зона на Ипсос, околу 700 метри од плажата. Се наоѓа во мирен дел на островот, со голем тревник двор, хотелот има 1/2 и 1/3 и 1/3 + 1 семејни соби со тераси. Секоја соба е опремена со сеф, фрижидер, телевизор, клима уред (доплата од 5 евра...

Palazzo 1 & 2

ЛЕТО 2018 - СОНЧЕВ БРЕГ * PALAZZO 1 & 2 *     Palazzo 1 & 2     3*** All inclusive € € € € € Едноспален апартман (2-4 возрасни) до 15.06 16.06-05.07 06.07-23.08 24.08-05.09 06.09-30.09 Цена за ден од лице: 20 25 29 25 20 Трет возрасен во апартман: 16 20 23 20 16 Четврт возрасен во апартман: 11 13.5 15.5 13.5 11 Прво дете(2-11) со двајца возрасни: 11 13.5 15.5 13.5 11 Второ дете (2-11) со двајца возрасни: 0 0 0 0 0 Прво дете (2-11) со тројца возрасни: 0 0 0 0 0 Минимум престој: 5 5 7 5 5   Попусти: Дете 0-2 години - Гратис Прво дете 2-11,99 години - 50% Второ дете 2-11,99...

Охрид и Вевчани

Еднодневна екскурзија Охрид и Вевчани Термин: 27.05.2018     Посета на: Св.Наум, манастирите во Калиште и Вевчанските извори. Организиран превоз од: Кочани, Виница, Штип, Овче поле и Велес. Цена: 900 денари  

ДУБРОВНИК – МАКАРСКА –СПЛИТ- ХЕРЦЕГ НОВИ

ДУБРОВНИК – МАКАРСКА –СПЛИТ- ХЕРЦЕГ НОВИ 23.05.2018 - 27.05.2018   1 ден 23.05.2018 (среда) Кочани - Дубровник Поаѓање за Дубровник во 18:00 часот од автобуска станица Кочани. Ноќно возење преку Косово, Албанија, Црна Гора за Хрватска со попатни паузи за одмор и царински формалности . 2.ден 24.05.2018 (четврток) Дубровник – Макарска Пристигнување во Дубровник. Индивидуална прошетка низ стариот дел на градот каде што ќе ги...

Будва

Будва Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на истокот и западот, хеленската и римската култура. Стариот град со својата архитектура привлекува илјадници туристи, кој во вечерните часови се претвара во отворен театар за сечиј вкус. “Будванска ривиера“ ги нуди 35-те најпознати плажи на Јадранот(Јаз, Плоче, Трстено, Могрен, Словенска плажа, Бечичи, Милочер, Св.Стефан...) кои...

Макарска, Хрватска

МАКАРСКА (пакет аранжман 9 ноќевања со превоз)   Mагичната привлечност на хрватското приморје доживува кулминација во неговиот најживописен дел - Далмација. Оваа туристичка мека, доволно позната на македонскиот пазар од времето на заедничката држава и денес изобилува со квалитети кои ќе Ве остават без зборови. Синилото на Јадранското Море, автентичните приморски градови, богатиот ноќен живот, морските специјалитети и прекрасните плажи се само дел од долгата...

Вила Армирики – Врасна

ГРЦИЈА ЛЕТО 2018   Врасна е туристичко место кое се наоѓа на само 80 километри од Солун во заливот “Strimonikos“. Ова место е едно од најпопуларните туристички места во Грција, со прекрасна широка песочна плажа и бистра вода. Враснa ја препорачувме за сите оние кои што сакаат да уживаат во мирен и релаксиран летен одмор или во многубројните таверни и кафе...

Хотел Musho

ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018 Хотел Musho   Нов хотел ,се наоѓа на плажа,на околу 500 м од центарот на градот. Има 164 соби (1/2,1/2+1,1/3,1/3+1 ).Во собите има централна клима,мини бар,ТВ,балкон. Хотелот има отворен и затворен базен,сауна,турска бања. термин П.П. АЛЛ 15.04-31.05/01.10-31.10.2018 24 € / 01.06-13.06/04.09-30.09.2018 26 € 37 € 14.06-16.06/17.08-25.08.2018 / 80 € 17.06-30.06.2018 26 € 39 € 01.07-16.08/26.08-03.09.2018 / 63 €     Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд. Цените се дадени на база полупансион (...

Хотел Grand Milano

ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018 Хотел Grand Milano ( http://www.grandmilanohotel.com/ ) Хотелот  GRAND MILANO 3* се наоѓа во Ајвалик на околу 50м. од  плажа.  Хотелот располага со вкупно 70 соби. Карактеристики на хотелот: 24 ч. Рецепција Базен Тераса Бар Ресторан Wi – Fi интернет Собите располагаат со: Клима Сопствена бања Телефон ТВ Мини бар Балкон термин П.П. 29.06 – 13.06 .2018 19 € 14.06-17.06.2018 33€ 18.06-30.06.2018 20€ 01.07-10.07.2018 30€ 11.07.-19.08.2018 33€ 20.08-25.08.2018 36€ 26.08-31.08.2018 26€ 01.09-15.09.2018 21€ 16.09-30.09.2018 19€   Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата