8 C
Skopje
петок, мај 25, 2018

Макарска, Хрватска

ЛЕТО 2018 - ХРВАТСКА   МАКАРСКА  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ ( 7 и 14 - НОЌЕВАЊА + ПРЕВОЗ ) Термини на поаѓање: Од Македонија Од Хрватска   22.06 23.06     29.06 30.06       06.07 07.07       13.07 14.07       20.07 21.07     27.07 28.07   03.08 04.08     10.08 11.08       17.08 18.08       20.08 21.08    Ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 ЦЕНА:  189 € 189 € 199 € 199 € 219 € 219...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата