8 C
Skopje
среда, февруари 21, 2018

** 8-ми март – Сандански , хотел „Медите“ **

 🌹8-ми март – Сандански🌹 🕛Термин: 10.03-11.03.2018 🔻Цена: 2500 денари Програма: 1.ден (10.03.2018): Поаѓање за Благоевград во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Пристигнување во Благоевград. Слободно време за индивидуална...

**8-ми март – Сандански **

       🌹8-ми март – Сандански🌹 🕛Термини: 03.03-04.03.2018 / 10.03-11.03.2018 🔻Цена: 2230 денари Програма: 1.ден (10.03.2018): Поаѓање за Благоевград во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Пристигнување во...

** 8-ми март – Дупница **

🌹8-ми март - Дупница,Бугарија🌹 🕓Термини: 02.03.2018-04.03.2018 / 10.03.2018-11.03.2018 Цена: 🔹3760 денари (за 2 ноќевања) 🔹2540 денари (за 1 ноќевање) 🗓️Програма: 1.ден: Поаѓање од автобуска станица Кочани во 07:00 часот. Попатни...

** 8-ми март – Благоевград **

🌹8-ми март - Благоевград🌹 🕛Термин: 09.03-11.03.2018   🔻Цена: 4650 денари ( за две ноќевања ) 🔻Цена: 2470 денари ( за едно ноќевања )   Во цената на аранжманот е вклучено: 🛏️ 2...

** 8-ми март – Охрид **

                                               ...

** 8-ми март – Будимпешта **

БУДИМПЕШТА 08.03.2018 - 11.03.2018 Цена: 4990 денари   1 ден (08.03.2018-четврток) – КОЧАНИ – БУДИМПЕШТА             Тргнување  во 18.30 часот. Ноќно возење преку Србија со попатни паузи за одмор и...

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата

Најнови Понуди

Понуда по случаен избор