8 C
Skopje
понеделник, март 19, 2018

** Велигден – Сандански **

Велигден 2018 Хотел „Медите“ 4* - Сандански     Сместување 3 ноќевања 4 ноќевања DBL standard / цена за 2 лица 234 312 SGL standard / цена за 1 лице 207 276 DBL lux / цена за...

** Велигден – Прага, Дрезден, Виена **

ВЕЛИГДЕН *Прага, Дрезден, Виена*     Четврток (05.04.2018) Кочани - Прага  Поаѓање за Прага од автобуска станица Кочани. Дневно и ноќно возење преку Србија и Унгарија со попатни паузи за одмор...

** Велигден – Софија **

ВЕЛИГДЕН * СОФИЈА *   07.04.2018 (сабота) Поаѓање за Софија во 06:00 од автобуска станица Кочани. Попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Софија. Организиран разглед на градот...

** Велигден – Крф **

ВЕЛИГДЕН *Крф*   05.04.2018 (Четврток)  Кочани - Крф Поаѓање во 19:30 од автобуска станица Кочани. Патување кон Игуменица со попатни паузи за одмор и царински формалности. 06.04.2018 (Петок)  КРФ Пристигнување...

** Велигден – Будимпешта, Виена **

ВЕЛИГДЕН *Будимпешта - Виена*   05.04.2018 (четврток) Поаѓање во 16.00 од автобуска станица Кочани. Патување кон Будимпешта преку Србија со попатни паузи за одмор и царински формалности. 06.04.2018 (петок) Пристигнување...

** Велигден – Венеција **

Велигден * Лидо ди Јесоло-Венеција-Љубљана * 05.04.2018 (четврток) – Кочани - Лидо ди Јесоло Поаѓање од автобуска станица Кочани.  Патувањето кон Венеција преку Србија,  Хрватска, Словенија со попатни...

** Велигден – Драч **

Велигден -Драч, Албанија- 05.04.2018(чеврток)- Поаѓање од автобуска станица Кочани. Патување кон Драч со попатни паузи за одмор и царински формалности. 06.04.2018(петок)- Сместување во хотел Бесани. Ручек. Слободно...

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата

Најнови Понуди

Понуда по случаен избор