8 C
Skopje
среда, септември 18, 2019

ПРАГА (КАРЛОВИ ВАРИ-ДРЕЗДЕН-БРАТИСЛАВА)

ПРАГА (КАРЛОВИ ВАРИ-ДРЕЗДЕН-БРАТИСЛАВА) 11-ТИ ОКТОМВРИ   1 ДЕН: ЧЕТВРТОК (10.10.2019) КОЧАНИ – ПРАГА: Поаѓање од Кочани во предпладневните часови. Патот води преку Србија и Унгарија со попатни одмори и царински формалности. 2 ден:...

Сараево

   САРАЕВО - МОСТАР - МОКРА ГОРА                                    СО ПОСЕТА...

Истанбул

11-ти октомври - ИСТАНБУЛ - 10.10-14.10.2019   І-ви ден  (10.10.2019) Тргнување од Кочани во 16:00 часот. Организиран трансфер од Куманово, Скопје, Велес, Штип, Крупиште, Овче Поле, Струмица, Радовиш, Делчево, Каменица....

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Gruzija

MILANO

RIM

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата