8 C
Skopje
вторник, јуни 6, 2023

Uludag, Turcija

Uludag  – Зима 2020/21 Ски центар Uludag, 36km јужно од Бурса, еден од најпознатите зимски ски центри  во Турција. Во минатото попoзнат по Античкото име...

Ostrog i Budva

БУДВА, КОТОР И ОСТРОГ 11-ТИ ОКТОМВРИ   Термини: 09.10-12.10.2020 / 22.10-25.10.2020   ПРОГРАМА: Ден 1 - 09.10.2020 (Петок) Состанок на групата на автобуска станица Кочани во 18:30 часот, поаѓање во 19...

Krushevo-Ohrid-Vevchani

11ти Октомври Продолжен викенд во Македонија КРУШЕВО-ОХРИД-СВ.НАУМ-ВЕВЧАНИ-РАЈЧИЦА-СВ.ЈОВАН БИГОРСКИ Термин: 10.10-12.10 Цени: -3100 ден.-Хотел "City Inn" -2 ноќевања -3300 ден.-Хотел"Монтенегрин Инн"-2 ноќевања и појадок -3950 ден.-Хотел"Аквалина"-2 ноќевања и појадок Во цената е вклучено: -Дадените...

Tirana-Golem-Drach

11 Октомври во Албанија ТИРАНА - ГОЛЕМ- ДРАЧ Термин: 09.10-12.10 1 ден- 09.10( петок) Тргнување од автобуска станица Кочани во 22.00 часот.Ноќно патување преку граничниот премин Ќафасан.Пауза...

Canakkale

Турција Чанаккале (хотел со 5*) Термин: 08.10-12.10.2020   Програма на патувањето: 1 ден- Поаѓање од автобуска станица Кочани. Се патува преку Бугарија,до Чанаккале. 2 ден- Посета на градот Едрене. Слободно...

Ankara i Kapadokija

АНКАРА И МИСТИЧНАТА КАПАДОКИЈА Монументален компекс на чудесна убавина од 6 век п.н.е, во бел камен и бел вулкански пепел познат како “туф”, кој цели...

Leto vo Istanbul – Kumburgaz (hotel na plaza)

Истанбул, единствениот град на два континенти! Местото што ги исполнува сите желби на светот и ви ги отвора портите кон непроценлива убавина и историја,...

Hotel „Izgrev“ – Struga

    ХОТЕЛ ИЗГРЕВ – СТРУГА На ова парче рај на земјата, помеѓу прекрасната борова шума, на брегот на Охридското езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен...

Kolaveri resort

🌞Промотивна понуда - Колавери ресорт, Голем-Драч, Албанија🌞 🔸145 евра (по лице, апартманско сместување) ❗️Хотелот поседува сопствена плаж и 2 базени 🔹Во цената на аранжманот е вклучено: - 7 ноќевања...

Hotel „Mema“ – Golem, Drach

Хотел мема е оддалечен 100м. од плажата. Располага со 1/2,1/3 и 1/4 соби, секоја опремена со телевизор, Wi-fi, тераса, клима. Хотелот располага и со...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Ostrog i Budva

Istanbul

Belgrad

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата