8 C
Skopje
недела, ноември 18, 2018

Рим – Авион

8-ми март - Рим 07.03- 10.03.2019     07.03.2019 (Четврток) Скопје – Рим Состанок на групата на аеродром во Скопје во 12:00 часот.Авионот од Скопје полетува во 13:20 часот...

Малта – Авион

8-ми март - МАЛТА Термин: 01.03- 04.03.2018     01.03.2019 (Петок) СКОПЈЕ- МАЛТА Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Лет за Малта со WIZZAIR – лет...

Париз – Авион

8-ми март - Париз Термин: 20.03 - 24.03.2018       20 Март (Среда) СКОПЈЕ - БОВЕ - ПАРИЗ Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Полетување за...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

КОСОВО

СОЛУН

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата