8 C
Skopje
понеделник, јануари 21, 2019

Сараево

    8-ми март Сараево     1 ден 07.03.2019 (четврток) Кочани - Сараево Поаѓање од автобуска станица- Кочани . Се патува преку Србија со попатни паузи за одмор и царински...

Нови Сад и Белград

    8-ми март НОВИ САД И БЕЛГРАД 08.03.2019 Прв ден. Поаѓање за Нови Сад од автобуска станица Кочани со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во...

Рибарска бања

🌹 8-ми март -Рибарска бања🌹 🕛 Термин: 08.03-10.03.2019 🔹Цена на аранжманот: 3590 денари (За уплата до 10.02.2019) 🔹 Редовна цена: 3990 денари (Можност за плаќање на рати) Во цената на аранжманот е вклучено: -2...

Лутраки

  8-ми март Лутраки 09.03 - 10.03.2019     1 ден 09.03.2019 ( сабота) Кочани -Лутраки Поаѓање за Лутраки во 5:30 од автобуска станица Кочани. Патување кон Лутраки со попатни паузи...

Дупница

🌹8-ми март - Дупница,Бугарија🌹 🕓Термини: 08.03 - 10.03.2019 и 08.03 - 09.03.2019   Цена: 2700 денари (за 1 ноќевање) 3900 денари (за 2 ноќевања)   🗓️Програма: 1.ден: Поаѓање од автобуска станица Кочани во...

Белград-Виена-Прага-Салзбург – Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана

8-ми март Белград-Виена-Прага-Салзбург - Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана 03.03.2019 - 09.03.2019     Цена на аранжманот: 16400 денари (Пријавување до 10.02.2019)     Ден 1. (03.03.2019)   Поаѓање кон Виена во 7 часот од...

Добриниште , Русковец ресорт

8-ми март Добриниште, Русковец ресорт 08.03-10.03.2019     Ден.1 (08.03.2019) Поаѓање од автобуска станица - Кочани во 05:00 часот. Тргнување кон Благоевград со попатни паузи за одмор и царински формалности....

Париз

  Париз – 8ми март 06.03-13.03.2019 Цена на аранжманот(до 31.01.2019): 275 евра (17.050 денари) Редовна цена: 305 евра (18.910 денари) (Можност за плаќање на рати до 20.04.2019)     1.ден (06.03.2019) Состанок...

Малта – Авион

8-ми март - МАЛТА Термин: 01.03- 04.03.2018     01.03.2019 (Петок) СКОПЈЕ- МАЛТА Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Лет за Малта со WIZZAIR – лет...

Париз – Авион

8-ми март - Париз Термин: 20.03 - 24.03.2018       20 Март (Среда) СКОПЈЕ - БОВЕ - ПАРИЗ Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Полетување за...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Сараево

Нови Сад и Белград

Рибарска бања

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата