8 C
Skopje
понеделник, септември 28, 2020

Istanbul

8ми декември - ИСТАНБУЛ - 05.12-09.12.2019   І-ви ден  (05.12.2019) Тргнување од Кочани во 16:00 часот. Организиран трансфер од Куманово, Скопје, Велес, Штип, Крупиште, Овче Поле, Струмица, Радовиш, Делчево, Каменица....

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Shoping vo Chorlu i Edrene

Krushevo-Ohrid-Vevchani

Tirana-Golem-Drach

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата