8 C
Skopje
вторник, октомври 3, 2023

Istanbul – Chorlu – Edrene

ИСТАНБУЛ –Чорлу-Едрене Термин: 04.12. – 08.12. Со посета на Црквата на желбите   Ако сакате вашите желби да се исполнат и мечтаете да ја пронајдете вашата љубов,тогаш ова...

Istanbul

8ми декември - ИСТАНБУЛ - 05.12-09.12.2019   І-ви ден  (05.12.2019) Тргнување од Кочани во 16:00 часот. Организиран трансфер од Куманово, Скопје, Велес, Штип, Крупиште, Овче Поле, Струмица, Радовиш, Делчево, Каменица....

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Ostrog i Budva

Istanbul

Belgrad

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата