8 C
Skopje
понеделник, април 23, 2018

** Драч, Албанија **

1ви мај *Драч, Албанија* 27.04.2018 – 01.05.2018 / 23.05.2018-27.05.2018 1 ден. Поаѓање од автобуска станица Кочани,патување кон Драч со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во утринските...

** Dionisiou i Nea Flogita **

Апартмани во Дионисиоу и Неа Флогита 28.04-01.05.2018/24.05-27.05.2018     Дионисиоу е вистински рај со златни песочни плажи, мало мирно место за вистински одмор. Се наоѓа на 5 минути...

** Дупница **

Дупница 28.04.2018-01.05.2018 / 24.05-27.05.2018 Програма: 1.ден (28.04.2018): Поаѓање за Дупница во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Патување кон Дупница со попатни паузи за одмор и царински формалности....

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата

Најнови Понуди

Sea Garden Hotel 3*

Bella Vista 3*, Hurghada

Grand Plaza Resort 4*, Memsha

Понуда по случаен избор