8 C
Skopje
среда, август 15, 2018

ДУБРОВНИК – МАКАРСКА –СПЛИТ- ХЕРЦЕГ НОВИ

ДУБРОВНИК – МАКАРСКА –СПЛИТ- ХЕРЦЕГ НОВИ 23.05.2018 - 27.05.2018   1 ден 23.05.2018 (среда) Кочани - Дубровник Поаѓање за Дубровник во 18:00 часот од автобуска станица Кочани. Ноќно...

** Драч, Албанија **

24-ти мај *Драч, Албанија* 23.05.2018-27.05.2018 1 ден. Поаѓање од автобуска станица Кочани,патување кон Драч со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во утринските часови. 2 ден.  Ручек....

** Dionisiou i Nea Flogita **

Апартмани во Дионисиоу и Неа Флогита 24.05-27.05.2018     Дионисиоу е вистински рај со златни песочни плажи, мало мирно место за вистински одмор. Се наоѓа на 5 минути...

** Дупница **

Дупница 24.05-27.05.2018 Програма: 1.ден (28.04.2018): Поаѓање за Дупница во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Патување кон Дупница со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во...

** Венеција-Милано-Сирмионе **

24-ти мај Венеција - Милано - Сирмионе  23.05.2018 - 27.05.2018 1.ден (23.05.2018) Кочани - Венеција Поаѓање за Венеција од автобуска станица Кочани. Патување преку Србија со попатни паузи за...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата