8 C
Skopje
сабота, октомври 20, 2018

Сараево / МОСТАР–МЕЃУГОРЈЕ–ВИШЕГРАД-МОКРА ГОРА

САРАЕВО МОСТАР–МЕЃУГОРЈЕ–ВИШЕГРАД-МОКРА ГОРА 5 дена / 2 ноќи / автобус – 19.10.2018 – 23.10.2018 1 ден 19.10.2018(петок)  Поаѓање за Сараево.Се патува преку Србија со попатни паузи за одмор...

Будимпешта-Виена

БУДИМПЕШТА – ВИЕНА 19.10/23.10.2018 1 Ден (19.10.2018) Поаѓање за Будимпешта во 19:00 ч. Се патува преку граничниот премин Табановце и Србија. Ноќно возење со попатни одмори. 2 Ден...

* Лутраки *

  23-ти октомври СОЛУН - ЛУТРАКИ - ВОДЕН   КРАТОК ОПИС: На 100 км од Солун во зелената шума на планината Ворас (Кајмакчалан) и реката Термопотамос (Топла река) се наоѓаат...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата