8 C
Skopje
вторник, јуни 6, 2023

Ostrog i Budva

БУДВА, КОТОР И ОСТРОГ 11-ТИ ОКТОМВРИ   Термини: 09.10-12.10.2020 / 22.10-25.10.2020   ПРОГРАМА: Ден 1 - 09.10.2020 (Петок) Состанок на групата на автобуска станица Кочани во 18:30 часот, поаѓање во 19...

Shoping vo Chorlu i Edrene

23ти Октомври ШОПИНГ ВО ЧОРЛУ И ЕДРЕНЕ Термин:22.10- 24.10 Цена:55 евра (до 10.10.2020) Редовна цена:  65 евра Програма: 22.10(четврток)- Тргнување во доцните попладневни часови од автобуска станица Кочани.(Трансфери од Скопје,Велес,Штип,Виница,Каменица,Делчево).Патување...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Ostrog i Budva

Istanbul

Belgrad

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата