8 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020

Saraevo

Нова Година во Сараево Сараево – Мостар – Вишеград – Дрвенград Термин: 29.12.2019-01.01.2020     Сараево е главен град на Босна, каде минува реката Милјацка. Град со околу 400.000 жители и бурна историја. Сараево е град на...

Milano

МИЛАНО (ЛУГАНО-КОМО) НОВА ГОДИНА 2020 Прв ден – 29.12.2019 (недела) Состанок на групата на автобуска станица Кочани во 09:30 часот. Денско и ноќно патување низ Србија, Хрватска, Словенија и...

Praga

ПРАГА - КАРЛОВИ ВАРИ - ДРЕЗДЕН - ВИЕНА НОВА ГОДИНА 2020 1 ден: САБОТА (28.12.2019) КОЧАНИ – ПРАГА: Состанок на групата во 09:30 часот на автобуска станица Кочани. Патот води...

Atina

Нова година 2020: Атина  1 ден: 29.12.2019 год. Поаѓање од автобуска станица Кочани. Патот води преку граничниот премин Богородица - Евзони. Ноќно возење со попатни паузи...

Sofia

Нова година 2020: Софија - новогодишен шопинг   1 ден: 30.12.2019 Поаѓање од автобуска станица Кочани во утринските часови. Дневно патување до Софија со попатни паузи за...

Bukurest

Нова година 2020: Букурешт - Синаја - Бран - Брашов - Снагов   1 ден: 29.12.2019 год. Поаѓање за Букурешт од Скопје на паркингот кај хотел Вип...

Solun – Paralia – Meteori – Voden

Нова година 2020: Солун - Паралиа - Метеори - Воден     1 ден: 31.12.2019 Поаѓање од автобуска станица Кочани со туристички автобус. Пристигнување во Солун околу 10.00...

Budva-Dubrovnik-Kotor

Нова година 2020: Будва - Дубровник - Котор НОВОГОДИШЕН КОНЦЕРТ 1 ден: 30.12.2019 год. Поаѓање за Будва од автобуска станица Кочани во 19:45 часот со туристички автобус....

Istanbul

НОВА ГОДИНА - ИСТАНБУЛ   28.12.2019-02.01.2020   3 ноќевања со Новогодишна гала вечер на брод !     1 ден/ 28.12.2019    Тргнување од Кочани во 16:00 часот. Организиран трансфер од Куманово,...

Marmaris

НОВА ГОДИНА - МАРМАРИС 28.12.2019 - 02.01.2020 (5 дена / 4 ноќевања)     ПРОГРАМА   1 ден – Тргнување од Кочани во 06:00 часот. Организиран трансфер од Куманово, Скопје, Велес,...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Ostrog i Budva

Shoping vo Chorlu i Edrene

Krushevo-Ohrid-Vevchani

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата