8 C
Skopje
четврток, јули 18, 2019

ВЕРОНА И ВЕНЕЦИЈА ЕЗЕРАТА НА ИТАЛИЈА И ГРАДОВИТЕ НА ENZO FERRARI

  29.декeмври (сабота)       КОЧАНИ – ВЕРОНА   Состанок на групата на автобуска стануца Авто Атом Кочани во 07:40 часот. Поаѓање за Верона во 12:00 часот....

ПАРИЗ ВИЕНА, БРАТИСЛАВА, ПРАГА, ПАРИЗ, МИЛАНО, ВЕРОНА

  28.декември (петок)           КОЧАНИ - ВИЕНА Состанок на групата на автобуска станица Авто Атом КОчани во 16:00 часот. Поаѓање за Виена во...

РИМ со авион

- Сите патишта водат во РИМ !? И навистина е така... Овој град секојдневно го чувствува тоа. Mилионите туристи кои го посетуваат "вечниот град", се...

Будва – Дубровник – Котор

НОВА ГОДИНА * БУДВА - ДУБРОВНИК - КОТОР * Термин: 29.12.2018 - 01.01.2019     1 ден: 29.12.2018 год. Поаѓање за Будва од Скопје на паркингот кај хотелот Вип...

* БРАТИСЛАВА – ВИЕНА – БУДИМПЕШТА *

   НОВА ГОДИНА 2019 БРАТИСЛАВА - ВИЕНА - БУДИМПЕШТА   1 ден 29.12.2018    Поаѓање за Братислава во 12.30 ч. Ноќно возење преку Србија со попатни паузи за одмор...

* Софија *

Нова година - Софија Хотел „Рила“   Хотелот се наоѓа во срцето на главниот град на Бугарија. Се наоѓа на само неколку метри од Националниот театар, археолошкиот...

* Атина *

НОВА ГОДИНА 2019 - АТИНА - 29.12.2018 - 02.01.2019 29.12.2018  Поаѓање за Атина во 18.30 часот.Ноќно возење со попатни паузи поради одмор и царински формалности. 30.12.2018  Пристигнување во Атина во...

* Солун *

  НОВА ГОДИНА 2019 - СОЛУН - Термин: 30.12.2018- 01.01.2019   1 ДЕН: 30.12.2018 (Недела)  Поаѓање  во 04:00 часот.Патувањето продолжува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун во пладневните часови.Слободно...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Nea Fokea – Vila Fani

Будва 2019

Добриниште

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата