8 C
Skopje
понеделник, април 23, 2018

** Еднодневни во странство **

* Еднодневни екскурзии во април и мај - во странство *     - НИШ - Термин: 15.04.2018 Посета на Нишка тврдина, череп кула, центарот на Ниш и...

** Сепарева Бања **

ЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА * Сепарева бања *   Термин: 06.05.2018 Цена: 600 денари   Аква Клуб „Котвата“ во Сепарева бања располага со три големи базени за возрасни со топла минерална вода...

** Еднодневни во Македонија **

* Еднодневни екскурзии во април и мај - во Македонија * КРУШЕВО Термин: 22.04.2018 Посета на Св.Преображение, Македониумот и спомен куќата и гробот на Тоше Проески ...

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата

Најнови Понуди

Sea Garden Hotel 3*

Bella Vista 3*, Hurghada

Grand Plaza Resort 4*, Memsha

Понуда по случаен избор