8 C
Skopje
среда, декември 19, 2018

Сапарева бања

САПАРЕВА БАЊА - Аква Клуб "Котвата" Термин: 23.10.2018 Ц Е Н А: 600 денари САПАРЕВА БАЊА - Аква Клуб "Котвата"располага со три големи базени за возрасни со...

Св. Јован Бигорски

Еднодневна екскурзија - Св. Јован Бигорски -   Термин: 11.10.2018   Цена: 700 денари   Поаѓање од автобуска станица - Кочани.   Контакт: 070-336-307 / 033-270-765

КОСОВО

КОСОВО Шопинг во Outlet center - Косово Outlet center - Косово е најголемиот outlet во Косово и се простира на површина од 4000м² каде што можете...

СОЛУН

Еднодневна екскурзија -СОЛУН- Термин:03.11.2018 година ЦЕНА: 750 денари Поаѓање од автобуска станица Кочани, Штип и Велес Контакт:070/336-307, 033/270-765

СОЛУН

Еднодневна екскурзија -СОЛУН- Термин: 24.11.2018 година ЦЕНА:750 денари Поаѓање од автобуска станица Кочани, Штип и Велес Контакт: 033/270-765 и 070/336-307

Солун 8ми декември

Шопинг во Солун Термин: 08.12.2018 година Цена: 750 денари Контакт: 033-270-765 / 070-336-307

Лесковац

Предновогодишен шопинг во Лесковац и посета на Лидл Термин: 08.12.2018 година Цена: 750 денари Контакт: 033-270-765 / 070-336-307

Косово 8ми декември

Шопинг во Косово Outlet center Термин: 08.12.2018 година Цена: 750 денари Контакт: 033-270-765 / 070-336-307

Скопје- City mall

ТА Авто Атом Ве води на еднодневна екскурзија во Скопје, посета на City mall во НОВОГОДИШНИОТ СВЕТ НА БАЈКИТЕ Термин: 16.12.2018 година Цена пакет: 450 денари...

Трикала и Метеори

Сеуште не сте решиле што да правите за време на Новогодишните и Божиќните празници ? Ве водиме на најубавиот Божиќен парк во градот Трикала кој...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Трикала и Метеори

Last minute – Dionisiu – Leto 2019

Last minute – Nea Plagia

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата