8 C
Skopje
вторник, август 20, 2019

Демир Капија

🌹8ми Март - еднодневна екскурзија - Демир Капија🌹 🕛 Термин:09.03 и 10.03.2019 год. 🔹 Цена: 1000 денари (на 2 рати) Во цената е вклучено: - Превоз - Организиран ручек со неограничено...

Лесковац – 8ми март

🌹 8-ми март - еднодневна екскурзија - Лесковац🌹 🕛 Термини: 09.03.2019 и 10.03.2019 🔹 Цена: 1500 денари ( на 2 рати ) 🔹 Во цената е вклучено: - Превоз - Организиран ручек во...

Лесковац

Предновогодишен шопинг во Лесковац и посета на Лидл Термин: 08.12.2018 година Цена: 750 денари Контакт: 033-270-765 / 070-336-307

КОСОВО

КОСОВО Шопинг во Outlet center - Косово Outlet center - Косово е најголемиот outlet во Косово и се простира на површина од 4000м² каде што можете...

СОЛУН

Еднодневна екскурзија -СОЛУН- Термин: 24.11.2018 година ЦЕНА:750 денари Поаѓање од автобуска станица Кочани, Штип и Велес Контакт: 033/270-765 и 070/336-307

СОЛУН

Еднодневна екскурзија -СОЛУН- Термин:03.11.2018 година ЦЕНА: 750 денари Поаѓање од автобуска станица Кочани, Штип и Велес Контакт:070/336-307, 033/270-765

Сапарева бања

САПАРЕВА БАЊА - Аква Клуб "Котвата" Термин: 23.10.2018 Ц Е Н А: 600 денари САПАРЕВА БАЊА - Аква Клуб "Котвата"располага со три големи базени за возрасни со...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Nea Fokea – Vila Fani

Будва 2019

Добриниште

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата