8 C
Skopje
сабота, август 8, 2020

RIM

РИМ Датум: 7 Ноември   |   Денови: 4  |    Превоз: Авионски   |    Цена: 199 Евра   |    Хотел: 4*       Опис на патувањето: 07. Ноември (Четврток) СКОПЈЕ - РИМ Состанок на групата на аеродромот во Скопје во...

BERLIN

    БЕРЛИН Датум: 2 Ноември  | Денови: 4  |  Превоз: Авионски   |  Цена: 199 Евра   |   Хотел: 3*   Опис на патувањето: 02. Ноември (Сабота) СКОПЈЕ - БЕРЛИН Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 17:55 часот....

PARIZ

ПАРИЗ Датум: 24 Октомври  /  Денови: 5  /  Превоз: Авионски  /  Цена: 299 Евра  / Хотел: Ibis Paris la Défense Centre 3*   Опис на патувањето: 24. Октомври (Четврток) СКОПЈЕ – ПАРИЗ Состанок на групата на аеродромот во Скопје...

Moskva i Sankt Peterburg

  МОСКВА И САНКТ ПЕТЕРБУРГ Датум: 17 Октомври  / Денови: 7 /   Превоз: Авионски  /  Цена: 699 Евра   /  Хотел: Хотели 3/4*     Опис на патувањето: 17. Октомври (Четврток) СКОПЈЕ - ВИЕНА - МОСКВА Состанок на групата на...

Кипар

КИПАР 20.10-23.10.2019   Кипар е островска држава во Средоземното море, трето по големина. Потеклото на името има повеќе толкувања: од грчкиот збор за чемпрес – kyparissos, од грчкиот збор кану...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата