8 C
Skopje
сабота, август 8, 2020

Sankt Peterburg – Skandinavija – Baltik

САНКТ ПЕТЕРБУРГ – СКАНДИНАВИЈА -   БАЛТИК   СТОКХОЛМ – ХЕЛСИНКИ –САНКТ ПЕТЕРБУРГ –ПСКОВ – ВИЛНУС - КРАКОВ   21.10.2019  1 ДЕН - Трансфер до аеродромот во Ниш. Лет со...

Kopenhagen – Oslo – Stokholm – Helsinki

СКАНДИНАВИЈА         КОПЕНХАГЕН – ОСЛО – СТОКХОЛМ – ХЕЛСИНКИ   17.11.2019     1 ДЕН - Лет од Ниш за Берлин Шенефелд во 16:10 со АК “Ryanair“ . Во 18:15...

Кипар

КИПАР 20.10-23.10.2019   Кипар е островска држава во Средоземното море, трето по големина. Потеклото на името има повеќе толкувања: од грчкиот збор за чемпрес – kyparissos, од грчкиот збор кану...

Barselona – Marsej – Azuren Breg – Milano

  Барселона - Марсеј - Азурен брег - Монако 26.11.2019   1 ден- Полетување од Софија до Барселона во 06:30ч со “Ryanair“. Пречек на групата на аеродромот во...

Barselona

ИТАЛИЈА, ФРАНЦУСКАТА РИВИЕРА И БАРСЕЛОНА 26.11.2019     1 Ден –  Лет од аеродромот во Софија до Милано Бергамо со лет на АК “Ryanair“ во 11:15. Пречек на...

PARIZ

ПАРИЗ Датум: 24 Октомври  /  Денови: 5  /  Превоз: Авионски  /  Цена: 299 Евра  / Хотел: Ibis Paris la Défense Centre 3*   Опис на патувањето: 24. Октомври (Четврток) СКОПЈЕ – ПАРИЗ Состанок на групата на аеродромот во Скопје...

Andaluzija i Madrid

АНДАЛУЗИЈА И МАДРИД Термин: 16.03.2020 ЦЕНА: 350 ЕУР./21.700 ден. МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА 6 РАТИ  ( 3616ден. ) И РАНА УПЛАТА ДО 30.11.2019 г. 1 ДЕН – (16.03.)...

Francuska riviera i Sen Trope

Oдмор  на  Француската ривиера, Сен Тропе                          Дати: 29.04./06.05. /13.05./20.05. 2020г.                          Цена: 357 еур...

BERLIN

    БЕРЛИН Датум: 2 Ноември  | Денови: 4  |  Превоз: Авионски   |  Цена: 199 Евра   |   Хотел: 3*   Опис на патувањето: 02. Ноември (Сабота) СКОПЈЕ - БЕРЛИН Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 17:55 часот....

MILANO

  МИЛАНО Датум: 8 Ноември   |   Денови: 4   |    Превоз: Авионски   |   Цена: 199 Евра  |   Хотел: Novotel Milano Nord Ca Granda 3*   Опис на патувањето 08. Ноември (Петок) СКОПЈЕ – МИЛАНО          Состанок  на...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата