8 C
Skopje
петок, ноември 22, 2019

Andaluzija i Madrid

АНДАЛУЗИЈА И МАДРИД 16.03.2020   ЦЕНА: 350 ЕУР./21 700 ден. (Цената важи за уплата до 30.11.2019)   МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА 6 РАТИ  ( 3620ден. )   1 ДЕН – (16.03.)...

Kopenhagen – Oslo – Stokholm – Helsinki

СКАНДИНАВИЈА         КОПЕНХАГЕН – ОСЛО – СТОКХОЛМ – ХЕЛСИНКИ   17.11.2019     1 ДЕН - Лет од Ниш за Берлин Шенефелд во 16:10 со АК “Ryanair“ . Во 18:15...

Barselona – Marsej – Azuren Breg – Milano

  Барселона - Марсеј - Азурен брег - Монако 26.11.2019   1 ден- Полетување од Софија до Барселона во 06:30ч со “Ryanair“. Пречек на групата на аеродромот во...

Barselona

ИТАЛИЈА, ФРАНЦУСКАТА РИВИЕРА И БАРСЕЛОНА 26.11.2019     1 Ден –  Лет од аеродромот во Софија до Милано Бергамо со лет на АК “Ryanair“ во 11:15. Пречек на...

Sankt Peterburg – Skandinavija – Baltik

САНКТ ПЕТЕРБУРГ – СКАНДИНАВИЈА -   БАЛТИК   СТОКХОЛМ – ХЕЛСИНКИ –САНКТ ПЕТЕРБУРГ –ПСКОВ – ВИЛНУС - КРАКОВ   21.10.2019  1 ДЕН - Трансфер до аеродромот во Ниш. Лет со...

Gruzija

Грузија во есен – неопислива бајка 08 – 12 Октомври Кутаиси-Батуми-Мсхета-Тбилиси-Ананури-Гергети-Казбег Грузија (грузиски: საქართველო / Сакартвело) е држава во Источна Европа. На запад, Грузија...

MILANO

  МИЛАНО Датум: 8 Ноември   |   Денови: 4   |    Превоз: Авионски   |   Цена: 199 Евра  |   Хотел: Novotel Milano Nord Ca Granda 3*   Опис на патувањето 08. Ноември (Петок) СКОПЈЕ – МИЛАНО          Состанок  на...

RIM

РИМ Датум: 7 Ноември   |   Денови: 4  |    Превоз: Авионски   |    Цена: 199 Евра   |    Хотел: 4*       Опис на патувањето: 07. Ноември (Четврток) СКОПЈЕ - РИМ Состанок на групата на аеродромот во Скопје во...

BERLIN

    БЕРЛИН Датум: 2 Ноември  | Денови: 4  |  Превоз: Авионски   |  Цена: 199 Евра   |   Хотел: 3*   Опис на патувањето: 02. Ноември (Сабота) СКОПЈЕ - БЕРЛИН Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 17:55 часот....

PARIZ

ПАРИЗ Датум: 24 Октомври  /  Денови: 5  /  Превоз: Авионски  /  Цена: 299 Евра  / Хотел: Ibis Paris la Défense Centre 3*   Опис на патувањето: 24. Октомври (Четврток) СКОПЈЕ – ПАРИЗ Состанок на групата на аеродромот во Скопје...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Andaluzija i Madrid

Portugalija i Andaluzija

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата