8 C
Skopje
понеделник, јануари 21, 2019

Белград-Виена-Прага-Салзбург – Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана

Велигден Белград-Виена-Прага-Салзбург - Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана 22.04 - 28.04.2019   Цена на аранжманот: 17.600 денари (Пријавување до 20.03.2019)     Ден 1. (22.04.2019)   Поаѓање кон Виена во 7 часот од автобуска...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Сараево

Нови Сад и Белград

Рибарска бања

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата