8 C
Skopje
вторник, август 20, 2019

Добриниште

Велигден 2019 -Добриниште- Термин: 26.04-29.04.2019 1 ден. Поаѓање од автобуска станица Кочани во 07:00 часот. Патување кон Добриниште со двочасовна посета на Благоевград. Пристигнување во Добриниште. Сместување во...

Велигден и 1ви мај во Драч

  ВЕЛИГДЕН И 1 ВИ МАЈ - 2019 - ДРАЧ ПЕРИОД 26.04. - 30.04. КОМПЛЕКС КОЛОСЕУ Поаѓање на 26 април (петок) во 16 часот од автобуска станица Авто...

Добриниште, Русковец ресорт

Велигден - Добриниште Русковец ресорт     25.04 – 29.04.2019     ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ /редовни + доп. легла/  Цена од вечер со вклучени појадок и вечера ВО ХОТЕЛ Апартман Junior – за 2...

Париз

  Париз – Велигден 24.04-01.05.2019 Цена на аранжманот(до 15.03.2019): 275 евра (17.050 денари) Редовна цена: 305 евра (18.910 денари) (Можност за плаќање на рати до 20.04.2019)     1.ден (24.04.2019) Состанок на...

Халкидики

🎉Велигден 2019 на Халкидики🎉   Наем на студио или апартман за 5 ноќевања од 26 април до 1 мај: ✔Студио за 2-4 лица - 45 евра за...

Благоевград

Велигден Благоевград 27.04-29.04.2019     Ден.1  Поаѓање од Велес во 05:00, Штип во 06:00 и Кочани во 06:45 часот. Тргнување кон Благоевград со попатнa посета на Рилски манастир. Пристигнување во...

Сараево

 САРАЕВО - MОСТАР - ВИШЕГРАД    СО ПОСЕТА НА ТЕРМАЛНА РИВИЕРА " Ерусалим на Европа" или "Ерусалим на Балканот". Тој е еден од само неколкутеголеми европски градови кои имаат...

Белград-Виена-Прага-Салзбург – Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана

Велигден Белград-Виена-Прага-Салзбург - Лидо ди Јесоло- Венеција- Љубљана 22.04 - 28.04.2019   Цена на аранжманот: 17.600 денари (Пријавување до 20.03.2019)     Ден 1. (22.04.2019)   Поаѓање кон Виена во 7 часот од автобуска...

Понуда по случаен избор

Најнови Понуди

Nea Fokea – Vila Fani

Будва 2019

Добриниште

Лајкнете и следете не

0ФановиЛајк
0СледбенициСледи
0ПретплатнициПретплата