Лето 2020 – Албанија

Ксамил – Хотел „Амелиа“

 

Хотелот располага со студија и со апартмани. Се наоѓа на 250-300 метри од плажата. Сите соби располагаат со кујна, тоалет, телевизор, wi-fi , тераса.

 

ЦЕНИ:

Jуни и септември:

* Студија – 120 евра (7.440 ден.) по лице

* Апартмани – 155 евра (9.610 ден.) по лице

Јули и август:

* Студија – 155 евра (9.610 ден.) по лице

* Апартмани – 205 евра (12.710 ден.) по лице

 

Термини:

Јуни: 29.05-06.06 / 05.06-13.06 / 12.06-20.06 / 19.06-27.06 / 26.06-04.07

Јули: 03.07-11.07 / 10.07-18.07 / 17.07-25.07 / 24.07-01.08

Август: 31.07-08.08 / 07.08-15.08 / 14.08-22.08 / 21.08-29.08

Септември: 28.08-05.09 / 04.09-12.09 / 11.09 – 19.09 / 18.09-26.09

 

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања
  • Превоз
  • 3-то и 4-то лице плаќаат само превоз – 50 евра (3100 ден.)

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука