11ти Октомври

Продолжен викенд во Македонија

КРУШЕВО-ОХРИД-СВ.НАУМ-ВЕВЧАНИ-РАЈЧИЦА-СВ.ЈОВАН БИГОРСКИ

Термин: 10.10-12.10

Цени:
-3100 ден.-Хотел “City Inn” -2 ноќевања
-3300 ден.-Хотел”Монтенегрин Инн”-2 ноќевања и појадок
-3950 ден.-Хотел”Аквалина”-2 ноќевања и појадок
Во цената е вклучено:
-Дадените 2 ноќевања во хотелите
-Превоз
МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ВАУЧЕРИТЕ ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ!
За повеќе информации и резервации обратете ни се на следните телефони:

033-270-765/070-336-307
СПОДЕЛИ
Претходна понудаTirana-Golem-Drach
Следна понудаShoping vo Chorlu i Edrene

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука