Лето 2020 – Албанија

 

Комплекс „Ориент“ се наоѓа на 8км. од Драч во туристичката населба Голем, на 50 метри од плажа. Располага со 1/2, 1/3, 1/4 студија и со 2/2 апартмани. Сите студија и апартмани се опремени со: телевизор, тоалет, клима, фрижидер и тераса.

 

ЦЕНИ:

Jуни и септември:

* 165 евра (10230 ден.) по лице – 1/2 студио

* 150 евра (9300 ден.) по лице – 1/3 студио

* 135 евра (8370 ден.) по лице – 1/4 студио и 2/2 апартман

 

Јули и август:

* 190 евра (11780 ден.) по лице – 1/2 студио

* 160 евра (9920 ден.) по лице – 1/3 студио

* 150 евра (9300 ден.) по лице – 1/4 студио и 2/2 апартман

 

 

Термини:

Јуни: 29.05-06.06 / 05.06-13.06 / 12.06-20.06 / 19.06-27.06 / 26.06-04.07

Јули: 03.07-11.07 / 10.07-18.07 / 17.07-25.07 / 24.07-01.08

Август: 31.07-08.08 / 07.08-15.08 / 14.08-22.08 / 21.08-29.08

Септември: 28.08-05.09 / 04.09-12.09 / 11.09 – 19.09 / 18.09-26.09

 

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања со појадок и вечера
  • Превоз
  • Организација и водство на патувањето

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Станична услуга
  • Лежалка ( 2 лежалки и чадор – 3 евра од ден)

Попусти: 

  • Деца до 3 години – гратис
  • Деца од 3-11 години – 70% од цената
  • 2 деца од 3-11 години – 50% од цената
  • За сопствен превоз се одбива 15 евра (930 ден.) од вкупната цена

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна понудаKompleks „Koloseu“
Следна понудаHotel „Kalofer“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука