🌞Промотивна понуда – Колавери ресорт, Голем-Драч, Албанија🌞

🔸145 евра (по лице, апартманско сместување)

❗️Хотелот поседува сопствена плаж и 2 базени

🔹Во цената на аранжманот е вклучено:
– 7 ноќевања со вклучени појадок, ручек и вечера (шведска маса)
– Превоз
– Деца до 10 години плаќаат 50% од цената

☎️ 033-270-765
📱 070-336-307

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука