Хотел „Ozka“ – Кушадаси

 

Се наоѓа на околу 500 м од центарот на градот и на околу 500 м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен, балкон, тв.

 

Пакет 10 BB
Термини
цена по лице
Термини
Цена по лице
Термини
Цена по лице
01.06-11.06
159€
11.07-21.07
219 €
20.08-30.08
219 €
06.06-16.06
159€
16.07-26-07
219 €
25.08-04.09
209 €
11.06-21.06
169€
21.07-31.07
219 €
30.08-09.09
209 €
16.06-26.06
169 €
26.07-05.08
219 €
04.09-14.09
189 €
21.06-01.07
179 €
31.07-10.08
219 €
09.09-19.09
179 €
26.06-06.07
199€
05.08-15.08
219 €
14.09-24.09
179 €
01.07-11.07
209€
10.08-20.08
219 €
19.09-29.09
179 €
06.07-16.07
209 €
15.08-25.08
219 €
23.09-04.10
179

 

– Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
– Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
– Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
– цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
– Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

 

Попусти за рана уплата до:

31.01.2020 | 15%

29.02.2020 | 10%

31.03.2020 | 5%

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Melike“
Следна понудаHotel „Blue sea“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука