Хотел „Огерим“- Кушадаси

Се наоѓа на само 600м од најпознатата плажа Ladies Beach . Хотелот има 25 соби, целосно опремени со тоалет, туш, фен и балкон. Во склоп на рецепција има сеф  и надворешен базен кои што се на располагање на гостите.

Пакет 10 BB

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

149€

11.07-21.07

199 €

20.08-30.08

199 €

06.06-16.06

149 €

16.07-26-07

199 €

25.08-04.09

189 €

11.06-21.06

159 €

21.07-31.07

199 €

30.08-09.09

179 €

16.06-26.06

159 €

26.07-05.08

199 €

04.09-14.09

179 €

21.06-01.07

169 €

31.07-10.08

199 €

09.09-19.09

169 €

26.06-06.07

179 €

05.08-15.08

199 €

14.09-24.09

169 €

01.07-11.07

189 €

10.08-20.08

199 €

19.09-29.09

169 €

06.07-16.07

189 €

15.08-25.08

199 €

23.09-04.10

169 €

  • Во цената е вклучено 10, ноќевања со појадок (BB), клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
– Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
– цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
– агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
– Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

 

Попусти за рана уплата до:

31.01.2020 | 15%

29.02.2020 | 10%

31.03.2020 | 5%

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Kalofer“
Следна понудаHotel „Melike“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука