Хотел мема е оддалечен 100м. од плажата. Располага со 1/2,1/3 и 1/4 соби, секоја опремена со телевизор, Wi-fi, тераса, клима. Хотелот располага и со ресторант и сопствен паркинг.

 

Цени:

Јуни и септември:

1/2 соба – 170 евра (10540 ден.)

Трето и четврто лице плаќаат по 115 евра (7130 ден.)

 

Јули и август:

1/2 соба – 220 евра (12640 ден.)

Трето и четврто лице плаќаат по 130 евра (8060 ден.)

Во цената е вклучено:

  • 7 полни пансиони (појадок, ручек и вечера)
  • Превоз

 

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Dhe ferst“ – Saranda
Следна понудаKolaveri resort

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука