Хотел  Melike *** – Кушадаси

Се наоѓа на 50 м од плажата  Ladies Beach , 2 km  од центарот на градот.

Хотелот расоплага со надворешен базен ,  бар , соба за забава која вклучува пикадо , пинг   понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море , опремени се со тв,   wi –fi , сопствена бања .

 

 

Пакет 10 HB (појадок и вечера)

Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице

01.06-11.06

286 € 11.07-21.07

358 €

20.08-30.08

358 €

06.06-16.06

286 € 16.07-26-07 358 € 25.08-04.09

325 €

11.06-21.06

299 € 21.07-31.07 358 € 30.08-09.09

309  €

16.06-26.06

299 € 26.07-05.08 358 € 04.09-14.09

299 €

21.06-01.07

309 € 31.07-10.08 358€ 09.09-19.09

299 €

26.06-06.07

325 € 05.08-15.08 358 € 14.09-24.09

299 €

01.07-11.07

358 € 10.08-20.08 358 € 19.09-29.09

286 €

06.07-16.07

358 €

15.08-25.08

358 €

23.09-04.10

286 €

 

  • Во цената е вклучено 10, ноќевања со појадок и вечера, клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
– Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
– цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

– Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Ogerim“
Следна понудаHotel „Ozka“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука