● Лето 2020 ●
Јули / Август / Септември 2020

 

 

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.


Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.


Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.
Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

5 дневен аранжман (5 HB) = 9500 денари
7 дневен аранжман (7 HB) = 12600 денари

 

 Цените се по лице во двокреветна соба со вклучен доручек и вечера (шведска маса)
 За сместување во еднокреветна соба доплата + 30%
 Деца до 6 години се гратис
 Деца од 7-12 години плаќаат 50% од цената
 Во цената вклучено е користење на СПА центар

 

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Klimetica“ – Ohrid
Следна понудаHotel „Fiore“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука