Лето 2020 – Бугарија

Хотел „Калофер“ – Сончев Брег

 

Хотелот „Калофер“ се наоѓа на 10 минути од центарот на Сончев Брег, а од плажата е оддалечен 300м.

 

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна понудаKompleks „Orient“
Следна понудаHotel „Ogerim“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука