ХОТЕЛ ИЗГРЕВ – СТРУГА

На ова парче рај на земјата, помеѓу прекрасната борова шума, на брегот на Охридското езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен хотел се протега на површина од 90.000м2 со приватна плажа од 500м и е во непосредна близина и на двата града, само 5км од градот Струга, а на 20км од градот Охрид. Поврзан е со добра инфраструктура, а на само 15км од хотелот се наоѓа охридскиот аеродром.

Поминете ги летните  денови  на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот,  Уживајте  во  прекрасната борова шума, во  најубавото  изгрејсонце и  погледот  на езерото.

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Период По лице во двокреветна соба Еднокреветна соба Трокреветна соба Фам соба

(2 в+2д)

Фам.соба (3в+1д) 1 Дете во стд. соба
(2 – 6.99)
2 Деца во стд. соба
 (2 11.99)
24.06-15.07.20 25 37.50 67.50 80.00 87.50 Бесплатно По 50%
16.07-23.07.20 30 45 81 96 105 Бесплатно По 50%
24.07-31.08.20 38 57 102.60 121.60 133 Бесплатно По 50%
01.09-30.09.20 30 45 81 96 105 Бесплатно По 50%
*Цените се дадени во евра

 

 

 Во цената се вклучени следниве услуги:

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на Aqua Park, Spa center, лежалки на плажа
  • Вклучена туристичка такса

Во цената не се вклучени следниве услуги:

  • Доплата за вечера 10 еур по лице за возрасни, деца до 06,99 – 5 еур,
  • деца од 06,99-11.99 – 10 еур
  • Екстра трошоци во хотел

 Важна напомена:

  • Плаќањето е задолжително во денари (1 еур = 61.8 мкд)
  • За резервација задолжителна уплата од 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука