Хотел Фиоре се наоѓа на 10км од Драч, во туристичка населба Голем. Оддалечен е 60 метри од плажа и располага со: 1/2, 1/3, 1/4 студија и 2/2 апартмани, сите опремени со Wi-fi, телевизор, клима, фрижидер.

 

Цени:

Јуни и септември:

1/2 студио – 172 евра (10.600 денари)

1/3 студио – 150 евра (9.300 денари)

Од 01.07-17.07.2020 важи цената за месец јуни

Јули и август

1/2 студио – 200 евра (12.340 денари)

1/3 студио – 172 евра (10.600 денари)

 

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања со појадок и вечера (во хотел „Ориент“)
  • Превоз

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука