Хотелот се наоѓа во Саранда на 200м. оддалеченост од плажа. Сите соби се опремени со тераса, сопствено WC , Wi-fi, телевизор. Можност за избор на термин по ваша желба.

Цена: 27 евра по лице од ден (полн пансион – појадок, ручек, вечера)

Цена на повратен автобуски билет: 50 евра

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука