Хотел „Blue Sea“ – Кушадаси

 

Хотел Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

 

Пакет 10 HB
Термини
Цена по лице
Термини
Цена по лице
Термини
Цена по лице
01.06-11.06
262 €
11.07-21.07
350 €
20.08-30.08
350 €
06.06-16.06
262 €
16.07-26-07
350 €
25.08-04.09
326 €
11.06-21.06
272 €
21.07-31.07
350 €
30.08-09.09
326 €
16.06-26.06
272 €
26.07-05.08
350 €
04.09-14.09
319€
21.06-01.07
309 €
31.07-10.08
350 €
09.09-19.09
319€
26.06-06.07
319 €
05.08-15.08
350 €
14.09-24.09
319€
01.07-11.07
350 €
10.08-20.08
350 €
19.09-29.09
319€
06.07-16.07
350 €
15.08-25.08
350 €
23.09-04.10
319€

 

  • Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.
  •  Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
– Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
– цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
– Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

СПОДЕЛИ
Претходна понудаHotel „Ozka“
Следна понудаHotel „Ayma“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука