Хотел Ayma

Хотелот се наоѓа на 150 м од плажата Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон.

 

Пакет 10 HB
Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

339 €

20.08-30.08 339 €
06.06-16.06

259 €

16.07-26-07

339 €

25.08-04.09

339 €

11.06-21.06

279 €

21.07-31.07

359 €

30.08-09.09

329 €

16.06-26.06

279 €

26.07-05.08

359 €

04.09-14.09

329 €

21.06-01.07

289 €

31.07-10.08

359 €

09.09-19.09

309 €

26.06-06.07 309 € 05.08-15.08

359 €

14.09-24.09

289 €

01.07-11.07

329 €

10.08-20.08 359 € 19.09-29.09

279 €

06.07-16.07

329 €

15.08-25.08

359 €

23.09-04.10

259 €

 

 

 

 

 

  • Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
– Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
– цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
– Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука