Лето 2020

Сончев брег , Бугарија

-15% попуст за рана резервација до 31.03.2020 и 50% отплата до 15.04.2020

-10% попуст за рана резервација до 30.04.2020 и 50% отплата до 15.05.2020

 

Попусти:
  • Дете 0-2 години – Гратис;
  • Дете 2-11,99 години со 1 возрасен  – 70%;
  • Прво дете 2-11,99 години со 2 возрасни – Гратис;
  • Второ дете 2-11,99 со 2 возрасни – 50%;
  • Возрасен на дополнителен кревет – 70%

Превоз: 45 евра – возрасни, 30 евра- деца (до 12 год.)

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука