ЛЕТО 2019 – СОНЧЕВ БРЕГ

Хотел „Стар Клуб“

 

ЛОКАЦИЈА:

Стар клуб се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег, на 250-300м од плажата, во близина на дискотеката „Какао“. На плажата има спасувачи и слободни чадори, песокот е пријатен и златен, водата чиста, а морското дно без камења. Хотелот содржи 1 голем и 2 мали базени, ресторант, кафе-бар во близина на базенот, интернет ( со доплата), менувачница.

Апартманите се опремени со:

  • Клима
  • Голема тераса
  • Фрижидер
  • Wc
  • Телевизор

 

*STAR CLUB*

FB ( појадок,ручек,вечеар)

 

Цена на АПП од ден:

 

до 15.06.2019 

од 16.08.2019

16.06.2019 – 15.08.2019
Студио:  2 возрасни , 2 возрасни + 1 дете (2-11.99), 3 возрасни 45.00 50.00
Aпартман:  2 возрасни + 2 деца (2-11.99), 3 возрасни + 1 дете (2-11.99), 4 возрасни, 4 возрасни + 1 дете (2-11.99) 60.00 65.00
Комунална такса 4.00 € / еднократно по лице 4.00 € / еднократно по лице

 

 

 

*STAR CLUB*

All inclusive light

До 15.06.2019

од 16.08.2019

16.06.2019 – 15.08.2019
Млади до  17.99  години 15,5 € / од ден 18,00 € / од ден
Над       18.00 години 18,00 € / од ден 20,00 € / од ден
Комунална такса 4 €  / еднократно 4 €  / еднократно
Доплата за доручек и вечера

Првиот или последниот ден

8.00 € / еднократно 8.00 € / еднократно
Доплата за ручеи или вечера

Првиот или последниот ден

4.00 € / еднократно 4.00 € / еднократно

 

 

Цена на превоз (повратен билет): 45 – возрасни, 30 евра – деца (до 12 години)

 

 

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука