Лето 2020 –Сончев Брег

Хотел „Св.Елена“

Комплексот „Св. Елена“ се наоѓа во Сончев Брег, Бугарија. Се наоѓа на 6 минути пешачење од шеталиштето и забавните објекти, а од плажата е оддалечен околу 400 метри. Апартманите и студијата располагаат со тераси (кои гледаат или во градината или во базенот), клима уред, кујни, фрижидери, телевизори , кабелска телевизија. Комплексот располага со базен за деца и возрасни со чадори и лежалки. Комплексот располага и со сопствен паркинг.

 

*Цените се за студио или апартман од ден и се изразени во евра

Хотел „Света Елена“ од 01.05 до 15.06.2020 и

од 06.09 до 30.09.2020

од 16.06 до 03.07.2020 и

од 24.8 до 05.09.2020

од 04.07 до 23.08.2020
Студио

2 взр/ 2взр. + 1 дете (2-11,99)

25

30

35

Студио

2+1 взр (12-99) на доп. кревет

30

35

40

Апартман

3 взр. или 4 взр./ 4+1 дете (2-11,99)

38

42

48

Апартман

4+ 1 взр. (12-99) на доп. кревет

43

48

53

 

 Само превоз: 45 евра повратен билет, 30 евра во еден правец

(деца од 0-2 години – бесплатно ; деца до 10 години-30 евра)

 

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука