🎉Велигден 2019 на Халкидики🎉

 

Наем на студио или апартман за 5 ноќевања од 26 април до 1 мај:

✔Студио за 2-4 лица – 45 евра за 5 ноќевања

✔ Апартман за 4-5 лица – 62,5 евра за 5 ноќевања

✔ Апартман за 5-6 лица – 82,5 евра за ноќевања

 

Цена на превоз: 25 евра (повратен билет)

 

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса – 2,5 евра за 5 ноќевања

 

 

 

 

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука