Еднодневна екскурзија – Струга

Термин: 17.03.2019

Цена: 1350 денари

Поаѓање кон Крушево од автобуска станица – Кочани во 04:00 ч. Пристигнување во Крушево и посета на спомен куќата на Тоше Проески. По посетата поаѓање кон Струга. Пристигнување во Струга. Слободно време за разглед на градот. Организиран ручек во хотел „Бисер“. По ручекот поаѓање кон Кочани. Пристигнување во вечерните часови.

 

Во цената е вклучено:

  • Превоз
  • Ручек во хотел „Бисер“
СПОДЕЛИ
Претходна понудаХалкидики
Следна понудаСтруга

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука