Струга

Термин: 16.03-17.03.2019

Цена: 2300 денари

 

Ден.1

Поаѓање од автобуска станица Кочани во утринските часови. Поаѓање кон Струга со попатна посета на манастирот Св. Јован Бигорски. Пристигнување во Струга. Сместување во хотел. Слободно време за индивидуални активности. Организирана свечена вечера. Ноќевање.

Ден.2

Појадок. По појадокот напуштање на хотелот. Поаѓање кон Кочани со попатна посета на Битола. Пристигнување во попладневните часови.

 

Во цената е вклучено:

  • Превоз
  • 1 ноќевање со појадок и свечена вечера во хотел „Бисер“
  • Организација и водство на патувањето
СПОДЕЛИ
Претходна понудаСтруга
Следна понудаПариз

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука